«ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняЛісівської     сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2018 рік».

«ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняЛісівської      сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

 ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняЛісівськоїсільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

«ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Лісівської сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2019 рік».

  «ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Лісівськоїсільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

 «ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Лісівської        сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2020 рік».

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняЛісівської сільської ради  «ПроПорядок проведення конкурсівна право оренди комунального майна, що належитьЛісівській територіальній громаді та затвердження Методики розрахунку,ставки орендної плати, пропорції  розподілуплати за оренду комунального майна,форми типового договору оренди комунального майна».