«ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняЛісівської     сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2018 рік».

«ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняЛісівської      сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

 ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняЛісівськоїсільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

«ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Лісівської сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2019 рік».

  «ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Лісівськоїсільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

 «ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Лісівської        сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2020 рік».